Back to top

Športové výsledky

Dňa 24.06.2024 sme zorganizovali športový deň pre žiakov našej školy. Žiaci Strednej školy rozvoja vidieka súťažili v basketbale, futsale a florbale. Najlepšími zápasmi boli futsalové zápasy, ktoré vyhrali žiaci I.B triedy, najlepšie basketbalové zápasy vyhrala III.A trieda a najlepšie florbalové zápasy II.A trieda. Triedy Strednej športovej školy súťažili vo futsale, volejbale a basketbale, všetky tri súťaže boli veľmi kvalitné. Víťazstvo vo všetkých troch športových disciplínach si odniesli žiaci III. SM triedy. Športový deň sa po celý čas niesol vo veľmi dobrej nálade.
Rada by som sa Vám predstavila. Volám sa Dóra Pásztor, študentka II.A triedy Strednej školy rozvoja vidieka.  Študujem odbor jazdectvo-chov koní. Jazdím v tíme AMG Horses. Mojím trénerom je Andrej Hollý, trojnásobný majster Slovenska a bývalý člen národného tímu. Som členkou slovenskej mládežníckej reprezentácie, ale aj individuálne reprezentujem Slovensko na medzinárodných súťažiach. Súťažím vo výške 140 cm, čo je predpísanou výškou mojej kategórie. Môj kôň je 11 ročný Messengera SZ, s ktorým už 4 roky súťažím a spolu sme dosiahli túto výšku. Naším cieľom sú Majstrovstvá Európy, kde by sme chceli súťažiť v kategórii juniorov.   Dóra, prajeme ti veľa šťastia!
Dňa 27.04.2024 sa v Rimavskej Sobote konal Národný šampionát v zápasení, kde sa Lara Sofia Balogh, žiačka I.B triedy,  stala majsterkou republiky vo vekovej kategórii U17.
Dňa 27.04.2024 sa v Rimavskej Sobote konal Národný šampionát v zápasení, kde sa Lara Sofia Balogh, žiačka I.B triedy,  stala majsterkou republiky vo vekovej kategórii U17.
18. decembra 2023 sa konalo športový deň pre žiakov školy. Podujatie prebiehalo v dobrej atmosfére, pričom všetky triedy pracovali veľmi tvrdo. Boli sme svedkami niekoľkých ostrých, ale spravodlivých zápasov. Triedy mohli reprezentovať svoju triedu v troch športových disciplínach: flórbal, futbal a basketbal. Tu sú výsledky: Flórbal: 1. miesto: III.A 2. miesto: III.D/HA 3. miesto: V.D Futbal: 1. miesto: I.B 2. miesto: III.A 3. miesto: II.A Osobitnú pochvalu si zaslúžia dievčatá II.B, ktoré ako jediné obstáli v boji proti chlapcom. Basketbal: 1. miesto: III.A 2. miesto: I.B 3. miesto: II.B Všetkým účastníkom blahoželáme, každý tím bol veľmi šikovný!
27.02.2020 v okresnom finále basketbalu tím dievčat Strednej športovej školy sa umiestnil na druhom mieste, tím Strednej odbornej  školy rozvoja vidieka na 3. mieste. Gratulujeme !
21. 03. 2019 Stredná odborná škola rozvoja vidieka v Dunajskej Strede v okresnom finále v basketbale sa umiestnila na druhom mieste, Stredná športová škola skončila na štvrtom mieste. Gratulujeme !
20. 03. 2019 Stredná odborná škola rozvoja vidieka v Dunajskej Strede vyhrala okresné finále vo volejbale. Na treťom mieste sa umiestnila Stredná športová škola. Gratulujeme !
7. marca 2019 študenti športovej triedy SOŠ rozvoja vidieka v Dun. Strede reprezentovali dunajskostredský okres v krajskom futsalovom finále v Trnave, kde získali krásne 2. miesto. Gratulujeme !!!
22. novembra 2018 na súťaži Hádzaná bez hraníc družstvo dievčat našej školy zdolalo družstvo Gymnázia Gáspara Noszlopy z mesta Veszprém.
21. 02.2019. basketballistky SOŠ rozvoja a vidieka v Dun. Strede v Okresnom finále umiestnili na 3. mieste, Stredná športová škola  v Dun. Strede na 4. mieste. Gratulujeme !
19. februára 2019 družstvo SOŠ rozvoja vidieka v  Dunajskej Strede vyhralo okresné kolo futsalového turnaja, 2. miesto získalo družstvo Strednej športovej školy v Dunajskej Strede, 3. miesto získalo družstvo Súkromnej SOŠ v Dunajskej Strede. Gratulujeme !  

Stránky