Od 19. septembra 2021 do 9. októbra 2021 sa naši študenti štvrtého a piateho ročníka študujúci odbor hotelierstvo, mohli zúčastniť programu Erasmus +. V 7 prestížnych hoteloch v Budapešti (Hotel Benczúr, K + K HOTEL OPERA, Hotel Memories, Bristol Hotel Budapest, 12 Revay Hotel ***), resp. v reštauráciach (Trófea GrillReštaurácia, Input Bar & Bistro Kft.) mohli vykonávať svoje budúce povolanie. Obohatení jedinečnými profesionálnymi skúsenosťami a množstvom zážitkov sa vrátili domov z maďarskej metropoly.  
Dňa 27.mája 2021 triedy 1.CR/B, 2.CR/B a 3.CR/B (služby v cestovnom ruchu a regionálny manažment cestovného ruchu) sa zúčastnili pešej turistiky v rámci učebnej praxe. Išli sme z Dunajskej Stredy cez Malé Dvorníky do Dunajského Klátova. Tam sme navštívili vodný mlyn na Klátovskom ramene.
Dňa 7.februára 2020  sme usporiadali školské kolo súťaže „Poznaj slovenskú reč”, na ktorej sa zúčastnili študenti  3.ročníka. Všetci dvanásti chceli vyhrať, trojčlenná  porota  mala ťažkú úlohu pri rozhodovaní. Na okresnom kole   sa zúčastnia študenti Róbert  Pavlovič zo Strednej športovej školy,  Nicol  Nagyová  a   Henriett Szakál  zo Strednej odbornej  školy rozvoja vidieka.   Gratulujeme!  Nech sa im darí naďalej.
Dňa 25.10.2019 trieda 3.B sa zúčastnila praxe v Šamoríne. Do Šamorína cestovali pravidelnou prepravou, tam navštívili X-bionic shpere špičkové športové a zábavné centrum. V ten deň boli halové preteky v skoku na koni, kde študenti videli špičkové výkony top jazdcov z celého sveta. Z hľadiska cestovného ruchu mali možnosť vidieť rôzne služby, ktoré klienti si môžu vyskúšať v komplexi.
Ďalšie články
Naša škola je jedinou maďarskou
strednou školou rozvoja vidieka na Slovensku.
Úlohou školy je školiť odborníkov
pre rozvoj vidieka.
Srdečne očakávame záujemcov, celé triedy na študijné návštevy. Ponúkame Vám rozhovor s učiteľmi a žiakmi školy.